IPstack (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: German
ka: გერმანული
