IPstack (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: German
bg: Немски

en: Russian
bg: Руски
