IPstack (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Settings
cs: Nastavení

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: German
cs: Německy

en: Russian
cs: Rusky

en: About
cs: Popis

en: IP address
cs: IP adresa
