IPstack (8.x-1.7) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Output format
cy: Fformat allbwn

en: German
cy: Almaeneg

en: Russian
cy: Rwseg
