IPstack (8.x-1.7) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Settings
de: Einstellungen

en: French
de: Französisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Chinese
de: Chinesisch

en: Output format
de: Ausgabeformat

en: German
de: Deutsch

en: Russian
de: Russisch

en: About
de: Über

en: IP address
de: IP-Adresse

en: API Test
de: API-Test

en: Test page
de: Testseite

en: Ipstack API.
de: Ipstack-API.

en: Administer ipstack
de: Ipstack verwalten

en: IPstack settings
de: Ipstack-Einstellungen

en: Portugues (Brazil)
de: Portugiesisch (Brasilien)

en: Default (JSON)
de: Standard (JSON)
