IPstack (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Settings
et: Seaded

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Output format
et: Väljundvorming

en: German
et: Saksa keel

en: Russian
et: Vene keel

en: About
et: Programmist

en: IP address
et: IP-aadress
