IPstack (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: German
eu: Alemanera

en: Russian
eu: Errusiera

en: About
eu: (r)i buruz

en: IP address
eu: IP helbideak
