IPstack (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: German
fi: saksa

en: Russian
fi: venäjä

en: About
fi: Tietoja

en: IP address
fi: IP osoite

en: Use cache
fi: Käytä välimuistitusta
