IPstack (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Chinese
fr: Chinois

en: Output format
fr: Format de sortie

en: German
fr: Allemand

en: Russian
fr: Russe

en: About
fr: À propos

en: IP address
fr: Adresse IP

en: Test page
fr: Page de test
