IPstack (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Output format
id: Format keluaran

en: About
id: Tentang

en: IP address
id: Alamat IP
