IPstack (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: German
is: Þýska

en: Russian
is: Rússneska

en: About
is: Um

en: IP address
is: IP vistfang
