IPstack (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: German
lv: Vācu

en: Russian
lv: Krievu

en: About
lv: Par

en: IP address
lv: IP adrese
