IPstack (8.x-1.7) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Test
ms: Ujian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: French
ms: Perancis

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Japanese
ms: Jepun

en: German
ms: Jerman

en: Russian
ms: Rusia

en: About
ms: Perihal

en: IP address
ms: Alamat IP
