IPstack (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Settings
nl: Instellingen

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: German
nl: Duits

en: Russian
nl: Russisch

en: About
nl: Over

en: IP address
nl: IP-adres

en: API Test
nl: API-test

en: Test page
nl: Testpagina
