IPstack (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Chinese
oc: Chinés

en: Output format
oc: Format de sortida

en: German
oc: Alemand

en: Russian
oc: Rus

en: About
oc: A prepaus

en: IP address
oc: Adreça IP
