IPstack (8.x-1.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Russian
ps: روسی

en: About
ps: په اړه
