IPstack (8.x-1.7) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: French
pt: Francês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Japanese
pt: Japonês

en: Output format
pt: Formato de saída

en: German
pt: Alemão

en: Russian
pt: Russo

en: About
pt: Sobre

en: IP address
pt: Endereço de IP

en: Test page
pt: Página de teste
