IPstack (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Settings
ro: Setări

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: German
ro: Germană

en: Russian
ro: Rusă

en: About
ro: Despre

en: IP address
ro: Adresă IP
