IPstack (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: French
ru: Французский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Output format
ru: Формат вывода

en: German
ru: Немецкий

en: Russian
ru: Русский

en: About
ru: Информация

en: IP address
ru: IP-адрес
