IPstack (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: German
sq: Gjermanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: About
sq: Informacione
