IPstack (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Output format
sr: Излазни формат

en: German
sr: немачки

en: Russian
sr: руски

en: IP address
sr: IP адреса
