IPstack (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Settings
sv: Inställningar

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: German
sv: Tyska

en: Russian
sv: Ryska

en: About
sv: Om

en: IP address
sv: IP-adress
