IPstack (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: German
tr: Almanca

en: Russian
tr: Rusça

en: About
tr: Hakkında

en: IP address
tr: IP adresi
