IPstack (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: German
uk: Німецька

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: About
uk: Про модуль

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Test page
uk: Тестова сторінка
