Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Loop
az: Döngə

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
