Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Media
el: Μέσα
