Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Loop
fi: Kierros

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot
