Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Default
it: Predefinito

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Loop
it: Iterazione

en: Controls
it: Controlli

en: Autoplay
it: Partenza automatica
