Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Loop
pl: Pętla

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Show info
pl: Pokaż informacje
