Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Default
ro: Implicit

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Loop
ro: Buclă
