Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Default
vi: Mặc định

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Show info
vi: Hiện thông tin
