Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار
