Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default
gl: Predeterminado

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Controls
gl: Controis

en: Autoplay
gl: Reproducción automática
