Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Default
id: Bawaan

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Loop
id: Pengulangan
