Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Loop
lt: Ciklas
