Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
