Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Loop
nl: Lus

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Show info
nl: Toon info
