Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Loop
ru: Цикл

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Show info
ru: Показать инфо
