Internet Sources field formatters (8.x-1.2-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default
sv: Förvald

en: Dimensions
sv: Mått

en: Controls
sv: Kontroller
