isi (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər
