isi (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Global settings
bg: Общи настройки
