isi (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Global settings
cs: Globální nastavení
