isi (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری
