isi (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset
