isi (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Paragraph
gl: Parágrafo
