isi (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Custom
ja: カスタム

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
