isi (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: On
pt: Habilitado

en: Off
pt: Desligado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Footer settings
pt: Configurações de rodapé
