isi (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป
