isi (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Paragraphs
uk: Абзаци
