isi (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Paragraph
vi: Đoạn
